• Обновено
TeeTreeDesigns Кејп Верде Текст Црна Sweatshirt

TeeTreeDesigns Кејп Верде Текст Црна Sweatshirt

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Слоган : Кејп Верде текст.Плодот на loom Sweatshirt.Екипажот Вратот. 280gsm.Црна со Бели дизајн.Црна sweatshirt со Бела слоган : "Кејп Верде текст".Плодот на Loom Sweatshirt, 280gsm.Ткаенината е preshrunk да се обезбеди намалена намалување и вклучува снимени вратот и на твин игла шевови на елегантност и сила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.