• Обновено
Жени е 2 во 1 Водење Шорцеви Тренингот Атлетик Фитнес, Јога Шорцеви за Жени со Телефонот Џебови

Жени е 2 во 1 Водење Шорцеви Тренингот Атлетик Фитнес, Јога Шорцеви за Жени со Телефонот Џебови

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тело : 90% Најлон, 10% Elastane; Надеж : 80% Најлон, 20% Elastane.Патент затворање.Дише Надворешниот слој страна сплит дизајн понуда breathability и поширок опсег на движење.Телефон Џеб : вграден-во лагер со еластична телефон џеб на правото може да се одржи плус телефон правилно, слободни вашите раце кога тренингот.Назад Патент Џеб : Задниот џеб со патент ви овозможува да ги користите за било какви активности, без страв од копчињата или картички во вашиот џеб паѓа надвор.Еластична Корселе : Широк и Мека гума за џвакање корселе се вклопува удобно без да паѓа надолу, совршена за трчање, тренингот, вежбите, теретана, фитнес, џогирање.Со лесен за складирање и мазна изградба, Soothfeel 2 во 1 Шорцеви ви помогне да остане сува и удобно во текот на тренингот.Soothfeel женска 2 во 1 водење шорцеви со вграден-во тесни панталони се совршени за тркач кој сака да се носат шорцеви дека нема да се прошетаат до или да предизвика chafing!Тие поседуваат висок сплит hems на страни за целосна мобилност и внатрешниот шорцеви за поддршка покриеност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.