• Обновено
MODOQO Mens Елеци Outerwear Отворено Топла Облека Загреан За Јава Скијање Риболов на полнење Полнење Преку Загрева Грб Црна, Сина, Сива

MODOQO Mens Елеци Outerwear Отворено Топла Облека Загреан За Јава Скијање Риболов на полнење Полнење Преку

Оценката:
DEN 1391.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Стандард На Превозот : 7-20 Дена.Забрзана Испорака : 3-7 Дена.Предаден Во Рок Од 24 Часа.Патент затворање. 【Дизајн】Едно-копче за греење, флексибилни греење на елемент, USB интерфејс на внатрешноста, влезен напон 5 V, перат, три-ниво за контрола на температурата (топло чекање е околу 45 целзиусови степени, удобност на чекање е околу 35 целзиусови степени, енергија-заштеда на чекање е околу 25 целзиусови степени), производот не содржи моќ на банките. 【Материјал】Тоа е изработен од Полиестер ,тие се совршен износ на топлина и стил,светло-тежина и удобни, меки модата и имајте пријатна,трајни enought за вашата дневна.Миење : Рака мие, се препорачува. 【Повод】Одлична за Зимската сезона, Совршен за планинарење, скијање, одржување на топло во зима,да оди надвор, дома, на работа , пешачење, велосипедизам, спорт, итн.Тоа е лесно да се совпаѓаат.Облека, исто така, е совршен подарок за вашето семејство и пријатели во роденден и божиќ. 【Големина Грижа】за да можете да го купите големина што одговара на вас, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во опис на производот пред купување.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.MODOQO е Професионална Продавачот на .Ние Peovide Слободна Размена на услуги.Ние основите за повратни информации од корисниците за да ги подобриме нашите услуги. 【Тип】панцири вест,портокал лов вест за мажите,портокал вест лов,црна puffer вест,деца вест момче,воена вест,quilted вест жените,женска црна вест,црн џемпер вест жени,мажи вест,црвена вест,plaid вест,адвокатско зима вест,адвокатско вест јакна,браун puffer вест,греење вест,жените елеци outerwear,водење вест за мажите,зима вест,houndstooth џемпер вест,жените puffer вест,адвокатско загрева вест со батерија пакет се вклучени,тежина вест жени,адвокатско работа вест.Големина▲ : М Биста : 100cm/39.37" Должина : 62cm/24.41" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Големина▲ : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 64cm/25.20" Рамо : 42.5 cm/16.73" Големина▲ : XL Биста : 108cm/42.52" Должина : 66cm/25.98" Рамо : 44cm/17.32" Големина▲ : XXL Биста : 112cm/44.09" Должина : 68cm/26.77" Рамо : 45.5 cm/17.91" Големина▲ : XXXL Биста : 116cm/45.67" Должина : 70cm/27.56" Рамо : 47cm/18.50" Големина▲ : XXXXL Биста : 120cm/47.24" Должина : 72cm/28.35" Рамо : 48.5 cm/19.09" Големина▲ : XXXXXL Биста : 124cm/48.82" Должина : 74cm/29.13" Рамо : 50cm/19.69" ▲Мажите Отворено Активни Солидна Перат Јакна Грб Загрева Топло Патент Маскирани Вест Грб ▲информација за Производот : ▲Сезона : Зима ▲Пол : Мажи ▲Повод : Случајни ▲Материјал : Полиестер ▲Шаблон Тип : Солидна ▲Стил : Случајни ▲Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината ▲Дебелина : Стандард ▲Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.