• Обновено
Obermeyer Тоскана II Јакна

Obermeyer Тоскана II Јакна

Оценката:
DEN 3816.00

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Доживотна Гаранција. 10 K/10 K.Thermore Класичен;150gm Тело 40gm Худ.Ски Контура артикулационите;YKK патент(и);Отстранлив капак;2-начин прилагодливи худ;Пренослив faux крзно;Руно наредени јака;Патент handwarmer џеб(s);Патент помине џеб(s).Се водат внатрешните манжетни; Руно брадата потоплите;Внатрешни работи електроника џеб(s);Мозок рутирање водич;Внатрешни работи очила џеб;Монтажни, нула-слободен очила крпа;Snap-Далеку водоотпорен powderskirt;Прилагодливи полите.Спорт тип : Снег Скијање.Излегувајќи лесно на нашата планета отсекогаш биле дел од нашиот начин на размислување, оваа година ние соработува со Repreve®, на брендирани перформанси ткаенина влакна направени од рециклирани пластични маси, на нашата најпопуларните зимска јакна, На Тоскана II.На Тоскана II зрачи tastefulness и убава стил.Дали во град или на патеката, на Тоскана II е зимско палто кој е безвременски.Покачена софистицираност со отстранлив faux крзно трим, екстра-мека руно наредени јака, и прилагодливи полите.Посебни Инклузивно Големината на располагање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.