• Обновено
Симпатична Прилагодливи Рефлексивни Безбедност Ослободување Пет Јака, Мачка Јака со Бел(Флуоресценција Зелена)

Симпатична Прилагодливи Рефлексивни Безбедност Ослободување Пет Јака, Мачка Јака со Бел(Флуоресценција Зелена)

Оценката:
DEN 31.92

Тековен
Во магацинот.

Целосно прилагодливи големина : На најлон пет јака со прилагодливи прстен може лесно да се прилагоди на големината за подобро да одговара на вашите куче.На прилагодливи опсег е за 7.48-12.59 инчи, ве молиме внимателно да се измери вашата мачка вратот големина пред изборот на големина.Материјал : удобно полиестер и полипропилен webbing, основните мачка јаки се носат-отпорни, дише, стареењето отпорни, мала тежина, погоден за мачки да се носат во текот на целиот ден.И многу издржливи, јака може да се користи за многу години.Рефлексивни мачка јака : Рефлексивни лента и светли бои може да ви помогне да најдете вашето домашно милениче на отворено по темнината, и да помогне нека автомобили или рефлектори на патот се види вашиот миленик кога сте надвор во потрага по домашни миленици.Лесен за употреба и чистење : Ова кутре јака лесно може да се стави на/симната куче?s вратот од страна на ослободување на тока, и има Г-прстен за да се поврзете на кучето ознаката и куче поводник.Тоа може да се мијат со рака или со машина.Мачка јака со ѕвона : Нашите јаки имаме убаво направени и гласно ѕвона.Големина : Width1.0cm Прилагодливи Опсег : 19-32cm Name : Прилагодлив Рефлексивни Безбедност Ослободување Милениче Collar100% сосема нов и висок quality Color : Како што е прикажано во pictures Material : Полиестер & PPFeature : 1.Тоа е лесно да се грижи за и софистицирани look2.Симпатична јаки направете вашето домашно милениче стане повеќе attractive3.тоа е се носат-отпорни, дише и стареење-resistant Package Вклучува : 1x Прилагодливи Рефлексивни Безбедност Ослободување Пет Јака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.