• Обновено
Свадба Тепих Aisle Тркач Сомот 3FTx15FT Должина Aisle Пистата Пурпурна Aisle Тркач Килим Декоративни Романтична Прием Банкет Килим Aisle Тркач Божиќ Aisle Тркач Тепих за Булчински

Свадба Тепих Aisle Тркач Сомот 3FTx15FT Должина Aisle Пистата Пурпурна Aisle Тркач Килим Декоративни Романтична

Оценката:
DEN 2049.60

Тековен
Во магацинот.

✿【Дизајн на Свадба Aisle Тркач】На aisle тепих тркач со преклопени граница е идеален избор за свадби & страни.Оваа свадба aisle тркачи може да им помогне на вашиот настани да се создаде пријатна и Празнична сцена.Ќе изгледа апсолутно ангелски како што таа го прави нејзиниот пат одиме на прекрасни aisle тркач. ✿【Материјал на Сомот Aisle Тркач】булчински туш aisle тркач килими се направени од високо квалитетна 80% кадифени ткаенини и 20% полиестер платно.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и Анти-Исчезнува.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани. ✿【Aisle Тркачи за Свадби】големината на пурпурна кадифена лен aisle тркач е 36inch W x15 FT Л. премиум кадифени ткаенини aisle тркач совршен за внатрешна и надворешна употреба. ✿【Одговара на сите Прилики】На полиестер aisle walkway тркач е најдобар избор за свадбена церемонија, булчински туш, годишнина ,банкет, градина, ангажман, на плажа, во црквата, матурска, birthday (роденден, прослава, бебе туш, одмор и специјални настани. ✿【Грижа Instrutions】Машина-перат во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент.Рака мие најдобри.Виси сува, не кајгана.Сомот Aisle Тркач Мека Ткаенина Aisle Тепих Aisle Тркач за Свадба Ceremony FUHSY полиестер aisle тркачи со меки кадифени е најдобар избор за свадба булчински shwer партија.На ткаенина лен aisle тркач им помогне на вашиот настани да се создаде око-фаќање на фокусна точка.◆1. Големина и Боја Овој пакет вклучуваат 1 пакет 3 FT Ширина x 15 FT пурпурна сомот тркач за aisle.◆2. Материјал Ние занает aisle тепих килим од супериорен квалитет со полиестер и кадифе.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани.◆3. Разноврсна Прилики На aisle сомот килим може да се користи за внатрешна и надворешна специјални настани.Совршен за свадба булчински туш церемонијата бебе туш ангажман банкет прием роденден дипломирањето пикник градина плажа црква матурска прослава и така натаму.◆4. Елегантен Дизајн 2021 Нов Тренд за свадби & страни!!Луксузен полиестер aisle килим се направени од врвен craftmanship.Ние го избере меки кадифени ткаенини од стотици материјали. ◆5. Лесно се Грижи Ладна вода, се препорачува во нежни циклус машина за миење, со користење на фен или обесени тоа да се исуши.Не кајгана.Висок квалитет обезбедува нашите aisle тркачи издржлив и може да се користи постојано. ◆6. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.Ние си имаме свој фабрика и извоз во целиот свет.Ако имате било какви кориснички потреби, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.◆◆◆свадба тркач aisle отворено◆◆◆.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.