• Обновено
5pcs Тетоважа Airbrush Млазницата за Сликарство Машина Гравитацијата се Хранат Дел Течност Додатоци Airbrush Млазници и Игли Совети Замена Додатоци(0,3 mm)

5pcs Тетоважа Airbrush Млазницата за Сликарство Машина Гравитацијата се Хранат Дел Течност Додатоци Airbrush

Оценката:
DEN 251.76

Тековен
Во магацинот.

★Ова airbrush млазницата е погодна за професионални airbrush млазницата, лесно да се инсталира. ★Прецизност инженерните алатка за професионалци и хобисти.Овие млазницата совети се погодни за најчестите видови на airbrush замена. ★Супериорен нерѓосувачки челик, трајни и стабилни.Овие сет на airbrush млазницата и игла совети се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, водоотпорен, анти-корозија и трајни производи за долго време се користи. ★Складирање кутија дизајн, лесно да се зачува. ★100% сосема нов и висок квалитет.Совршен airbrush adaptors сет,airbrush додатоци,навистина сигурен и издржлив.Спецификации : Предмет Тип : Airbrush Млазницата Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 5pcs Факултативна Бои : Сребрена Големина на : 0.2/0.3/0.5 мм Пакет Листата : 5 x Airbrush Млазницата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.