• Обновено
Ава + Оливер Силикони Вшмукување Плоча - Поделени на Плоча Направен со BPA Free Силикони - Совршени за Девојки и Момчиња - Лесно Чистење Бебиња или Деца - машина за миење ?

Ава + Оливер Силикони Вшмукување Плоча - Поделени на Плоча Направен со BPA Free Силикони - Совршени за Девојки

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

ХРАНЕЊЕ НАПРАВИ ЛЕСНО да се Каже збогум на spills и во деновите на половина вашето бебе храна на храна или во нивниот висок стол!Нашите вшмукување силикони поделени плочи помогне да се спречи случајно spills.Родителите едноставно можете да го подигнете го табот за вшмукување дното да се ослободи.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Нашите вшмукување плочи се отпорни на дамки и не држи.Едноставно да го користите сапун и вода за чистење или оптоварување во горниот решетката на машина за миење садови.ВАШЕТО ДЕТЕ Е БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - ние само го користите 100% храна одделение силиконски направени ФДУ стандарди кои е BPA free, доведе слободни, phthalate слободни, латекс слободни, изработени од не-токсични силиконски материјал.Овие тврдења биле тестирани од НАС-врз основа на трети лица лаборатории.БУЏЕТОТ ПРИЈАТЕЛСКИ - Нашите висок квалитет со силиконска трае подолго од други материјали и е супер издржлив!.СОВРШЕН ЗА KINKI - Нашите вшмукување плочи се совршено бебе туш подарок и брзо ќе станат родители омилена!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.