• Обновено
Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач за Kurzweil SP76 SP88 SP88X Префрлување Ѕид Дома Адаптер за Полнач Жица Кабелот за Напојување

Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач за Kurzweil SP76 SP88 SP88X Префрлување Ѕид Дома Адаптер за

Оценката:
DEN 203.04

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет Замена Полначот Дел.Со текот на Напон и Струја за Заштита.AC 110 V-220 V Широк Меѓународен Патнички Напони на Текст.Сосема Нов Висок Квалитет на Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач За Kurzweil SP76 SP88 SP88 X Префрлување Ѕид Дома адаптер за полнач жица Кабелот за Напојување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.